Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Kategorie WirtualneMedia TV

WIZZ AIR wystartował z międzynarodową kampanią kinową

456 0 0 00:00:31.6

Opublikowany: 22-03-2017

Linie lotnicze Wizz Air wystartowały z wizerunkową kampanią kinową na czterech rynkach: w Polsce, Bułgarii, Rumunii i na Węgrzech. Akcja obejmuje wybrane obiekty sieci Cinema City i polega na emisji 30-sekundowego spotu. Kreację reklamy przygotowała węgierska agencja Ogilvy. Za zakup mediów odpowiada PHD Media Direction, agencja zajmująca się zakupem i koordynacją procesów mediowych na ponad 30 rynkach, na których działa linia Wizz Air. Kampanię we wszystkich czterech krajach koordynuje dom sprzedaży reklamy kinowej New Age Media.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Duże spadki liczby pasażerów na poznańskim lotnisku
407 00:02:37.3

Duże spadki liczby pasażerów na poznańskim lotnisku

Lotnisko Poznań-Ławica notuje rekordowo duże spadki liczby pasażerów. W maju i czerwcu port lotniczy obsłużył 25 proc. osób mniej niż w tych samych miesiącach ubiegłego roku, a w całym półroczu lotnisko straciło 22 proc. podróżnych. W lipcu spadek był nieco mniejszy i wyniósł 16 proc. Rejsy z Poznania tną zarówno linie tradycyjne, jak i niskokosztowe.

Lotnisko Chopina nie zamierza zachęcać przewoźników niskokosztowych do pozostania na stałe
367 00:02:00.8

Lotnisko Chopina nie zamierza zachęcać przewoźników niskokosztowych do pozostania na stałe

Lotnisko Chopina nie zamierza zachęcać przewoźników niskokosztowych do pozostania na stałe. Liczy na to, że linie same zdecydują się na powrót do Modlina, zgodnie z koncepcją, że podwarszawskie lotnisko ma odciążyć Okęcie właśnie w obsłudze samolotów tanich linii lotniczych. Na to się jednak nie zapowiada. Wizz Air już zapowiedział, że wracać nie zamierza, Ryanair na razie przesunął datę powrotu do Modlina na koniec października.

Wizz Air będzie sprzedawał pakiety wakacyjne. Ma być nawet o 20 proc. taniej niż u innych touroperatorów
271 00:01:40.8

Wizz Air będzie sprzedawał pakiety wakacyjne. Ma być nawet o 20 proc. taniej niż u innych touroperatorów

Niskokosztowe linie lotnicze Wizz Air uruchamiają nową usługę. Od października razem z lotem będzie można zarezerwować hotel. Jak zapewnia prezes węgierskiej spółki, będzie taniej niż u obecnie działających touroperatorów – nawet o 20 proc. Wizz Air otwiera również połączenia skierowane przede wszystkim dla osób wyjeżdżających na wakacje.

TAGI

bank biedronka cannes lions dzieci eurobank internet kampania spoleczna kampania społeczna kosmetyki kredyt lidl mBank napoj Orange piwo PKO BP Play Plus polsat samsung serce i rozum Szymon Majewski t-mobile telefonia komorkowa tvn tvp Tymbark ubezpieczenia zdrowie zywnosc