Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Kategorie WirtualneMedia TV

Lotnisko Chopina nie zamierza zachęcać przewoźników niskokosztowych do pozostania na stałe

366 0 0 00:02:00.8

Opublikowany: 14-08-2013

Lotnisko Chopina nie zamierza zachęcać przewoźników niskokosztowych do pozostania na stałe. Liczy na to, że linie same zdecydują się na powrót do Modlina, zgodnie z koncepcją, że podwarszawskie lotnisko ma odciążyć Okęcie właśnie w obsłudze samolotów tanich linii lotniczych. Na to się jednak nie zapowiada. Wizz Air już zapowiedział, że wracać nie zamierza, Ryanair na razie przesunął datę powrotu do Modlina na koniec października.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

WIZZ AIR wystartował z międzynarodową kampanią kinową
455 00:00:31.6

WIZZ AIR wystartował z międzynarodową kampanią kinową

Linie lotnicze Wizz Air wystartowały z wizerunkową kampanią kinową na czterech rynkach: w Polsce, Bułgarii, Rumunii i na Węgrzech. Akcja obejmuje wybrane obiekty sieci Cinema City i polega na emisji 30-sekundowego spotu. Kreację reklamy przygotowała węgierska agencja Ogilvy. Za zakup mediów odpowiada PHD Media Direction, agencja zajmująca się zakupem i koordynacją procesów mediowych na ponad 30 rynkach, na których działa linia Wizz Air. Kampanię we wszystkich czterech krajach koordynuje dom sprzedaży reklamy kinowej New Age Media.

Lotnisko w Berlinie nie zagrozi Lotnisku Chopina, ale dla Poznania
375 00:02:52.1

Lotnisko w Berlinie nie zagrozi Lotnisku Chopina, ale dla Poznania

Warszawskie Lotnisko Chopina po raz pierwszy przekroczyło w ubiegłym roku barierę 10 mln pasażerów. Wciąż jest jednak daleko w tyle za berlińskimi lotniskami, które obsłużyły ponad 26 mln podróżnych. Bartosz Głowacki ze „Skrzydlatej Polski” podkreśla, że przyszłość warszawskiego lotniska zależy przede wszystkim od losów LOT-u. Berlin odbiera bowiem podróżnych przede wszystkim lotniskom z zachodniej Polski.

LOT AMS chce serwisować samoloty światowych linii lotniczych
511 00:02:12.8

LOT AMS chce serwisować samoloty światowych linii lotniczych

Zachodnia i wschodnia Europa, Azja, a nawet Australia – to kierunki, w których chce rozwijać się LOT Aircraft Maintenance Services. Spółka zajmująca się obsługą techniczną samolotów korzysta na statusie autoryzowanej bazy obsługi brazylijskich samolotów Embraer. Dzięki nowym umowom wszyscy pracownicy będą mieli zajęcie.

TAGI

bank biedronka cannes lions dzieci eurobank internet kampania spoleczna kampania społeczna kosmetyki kredyt lidl mBank napoj Orange piwo PKO BP Play Plus polsat samsung serce i rozum Szymon Majewski t-mobile telefonia komorkowa tvn tvp Tymbark ubezpieczenia zdrowie zywnosc