Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Kategorie WirtualneMedia TV

Adam Struzik: samorząd nie będzie dopłacać do lotniska w Modlinie. Przewoźnicy prowadzą teraz grę z lotniskiem

277 0 0 00:02:38.5

Opublikowany: 09-07-2013

Choć lotnisko w Modlinie znów może przyjmować duże samoloty, przewoźnicy wciąż wahają się, czy wznowić tam rejsy. Przewoźników do powrotu zachęcić mogą niższe opłaty niż na lotnisku Okęcie, choć dalszych zniżek nie będzie, bo samorząd nie chce dopłacać do lotniska. W planach jest budowa połączenia kolejowego i prywatyzacja portu lotniczego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

WIZZ AIR wystartował z międzynarodową kampanią kinową
467 00:00:31.6

WIZZ AIR wystartował z międzynarodową kampanią kinową

Linie lotnicze Wizz Air wystartowały z wizerunkową kampanią kinową na czterech rynkach: w Polsce, Bułgarii, Rumunii i na Węgrzech. Akcja obejmuje wybrane obiekty sieci Cinema City i polega na emisji 30-sekundowego spotu. Kreację reklamy przygotowała węgierska agencja Ogilvy. Za zakup mediów odpowiada PHD Media Direction, agencja zajmująca się zakupem i koordynacją procesów mediowych na ponad 30 rynkach, na których działa linia Wizz Air. Kampanię we wszystkich czterech krajach koordynuje dom sprzedaży reklamy kinowej New Age Media.

Lotnisko w Berlinie nie zagrozi Lotnisku Chopina, ale dla Poznania
388 00:02:52.1

Lotnisko w Berlinie nie zagrozi Lotnisku Chopina, ale dla Poznania

Warszawskie Lotnisko Chopina po raz pierwszy przekroczyło w ubiegłym roku barierę 10 mln pasażerów. Wciąż jest jednak daleko w tyle za berlińskimi lotniskami, które obsłużyły ponad 26 mln podróżnych. Bartosz Głowacki ze „Skrzydlatej Polski” podkreśla, że przyszłość warszawskiego lotniska zależy przede wszystkim od losów LOT-u. Berlin odbiera bowiem podróżnych przede wszystkim lotniskom z zachodniej Polski.

Agencja Mienia Wojskowego odrzuciła propozycje sprzedaży udziałów w lotnisku w Modlinie. Czeka aż wzrośnie ich wartość
259 00:02:43.6

Agencja Mienia Wojskowego odrzuciła propozycje sprzedaży udziałów w lotnisku w Modlinie. Czeka aż wzrośnie ich wartość

Pomimo obecnych problemów lotnisko w Modlinie jest "skazane na sukces" – przekonuje prezes Agencji Mienia Wojskowego, największego udziałowca w modlińskim porcie lotniczym. Agencja mimo pojawiających się propozycji nie zdecydowała się odsprzedać udziałów w modlińskim lotnisku. Czeka aż cena za nie wzrośnie.

TAGI

bank biedronka cannes lions dzieci eurobank internet kampania spoleczna kampania społeczna kosmetyki kredyt lidl mBank napoj Orange piwo PKO BP Play Plus polsat samsung serce i rozum Szymon Majewski t-mobile telefonia komorkowa tvn tvp Tymbark ubezpieczenia zdrowie zywnosc