Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Kategorie WirtualneMedia TV

"Zdrowy styl życia" w reklamie Sanytolu

477 0 0 00:00:20.0

Opublikowany: 26-04-2017

Na polskim rynku debiutuje nowa marka środków czystości – Sanytol, oferująca serię produktów dezynfekujących przeznaczonych do użycia w domu (produkowana przez AC Marca). Launch produktu wspiera kampania promocyjna w telewizji, do której media zakupił dom mediowy Havas Media.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Dom pełen ciepła” - reklama Isover
1213 00:00:30.0

„Dom pełen ciepła” - reklama Isover

W telewizji, prasie i internecie ruszyła ogólnopolska kampania reklamowa marki Isover pod hasłem „Dom pełen ciepła”. Jej głównymi bohaterami są pracownicy firmy, którzy wcielili się w rolę szczęśliwej rodziny. Koncepcję kampanii wraz z motywem przewodnim opracował zespół marketingu Isover.

Model finansowy polskiej elektrowni atomowej
422 00:02:09.1

Model finansowy polskiej elektrowni atomowej

Trwają prace nad modelem finansowym polskiej elektrowni atomowej. Polska Grupa Energetyczna, spółka wydelegowana przez rząd do wybudowania siłowni, liczy, że część środków na ten cel będzie pochodziła z państwowej kasy. – Jeżeli na świecie nie zbudowano ani jednego reaktora, który nie zostałby w jakiś sposób wspomagany przez administrację państwową, a wybudowano ich już ponad 400, to z jakiej racji pierwszy miałby powstać w Polsce – zauważa Krzysztof Kilian, prezes spółki. W wywiadzie dla "Parkietu" w połowie lutego szef resortu skarbu państwa Mikołaj Budzanowski powiedział, że teraz nie ma możliwości, aby państwo finansowo wsparło ten projekt.

Murapol sponsorskim audycji Telewizji Polsat podczas UEFA EURO 2016. W billboardach Magdalena Różczka
388 00:00:08.0

Murapol sponsorskim audycji Telewizji Polsat podczas UEFA EURO 2016. W billboardach Magdalena Różczka

Piłkarskie mistrzostwa Europy we Francji cieszą się ogromnym zainteresowaniem i przyciągają przed telewizory miliony Polaków. Sponsorem audycji związanych z UEFA EURO 2016 emitowanych na antenach Telewizji Polsat jest Grupa Murapol - ogólnopolski deweloper mieszkaniowy.

TAGI

bank biedronka cannes lions dzieci eurobank internet kampania spoleczna kampania społeczna kosmetyki kredyt lidl mBank napoj Orange piwo PKO BP Play Plus polsat samsung serce i rozum Szymon Majewski t-mobile telefonia komorkowa tvn tvp Tymbark ubezpieczenia zdrowie zywnosc