Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Kategorie WirtualneMedia TV

Profesjonalna sprzedaż mieszkania w kampanii Metrohouse

290 0 0 00:00:30.0

Opublikowany: 17-01-2019

Kampania reklamowa prowadzona przez sieć biur nieruchomości Metrohouse.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Deweloperzy ruszyli z budową nowych mieszkań. W Polsce brakuje nawet 2 mln lokali
219 00:01:40.0

Deweloperzy ruszyli z budową nowych mieszkań. W Polsce brakuje nawet 2 mln lokali

Rośnie liczba nowych inwestycji mieszkaniowych, co może oznaczać odwrócenie negatywnych tendencji. Dzisiaj buduje się przede wszystkim mieszkania małe i tanie, których brakuje na rynku. – Powoli wracamy do normalności – uważa Bartosz Turek, ekspert Lion's Bank, oceniając sytuację na rynku nieruchomości.

Posłowie pracują nad zmianami w funkcjonowaniu firm pożyczkowych
214 00:02:04.9

Posłowie pracują nad zmianami w funkcjonowaniu firm pożyczkowych

Rynkiem parabanków i firm pożyczkowych zajęła się podkomisja do spraw instytucji finansowych. Nadzór nad firmami pożyczkowymi i ustawowa regulacja limitu rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania (RRSO) to główne założenia projektu, który przygotowuje Ministerstwo Finansów. Zdaniem Jakuba Szulca z PO ze względu na krótki okres kredytowania maksymalna stawka RRSO musiałaby być na „dramatycznie wysokim poziomie”. Poseł niezrzeszony Przemysław Wipler uważa, że przy takim ograniczeniu część pożyczkobiorców zacznie pożyczać za granicą lub w szarej strefie.

Zbigniew Jakubas: Ten rok był jednym z najlepszych
474 00:01:54.5

Zbigniew Jakubas: Ten rok był jednym z najlepszych

Mijający rok był dobry we wszystkich spółkach Zbigniewa Jakubasa. Inwestor giełdowy ocenia jednak, że największy sukces odniósł w Mennicy Polskiej. Przedsiębiorca liczy, że w nadchodzącym roku tani złoty wciąż będzie zapewniał jego firmom dobre wyniki z eksportu. Obawy u inwestora wzbudzają jednak liczne tlące się na świecie ogniska konfliktów.

TAGI

bank biedronka cannes lions dzieci eurobank internet kampania spoleczna kampania społeczna kosmetyki kredyt lidl mBank napoj Orange piwo PKO BP Play Plus polsat samsung serce i rozum Szymon Majewski t-mobile telefonia komorkowa tvn tvp Tymbark ubezpieczenia zdrowie zywnosc