Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Kategorie WirtualneMedia TV

"Narzeczony na niby" od 12 stycznia w kinach (zwiastun filmu)

713 2 1 00:01:44.9

Opublikowany: 25-12-2017

12 stycznia 2018 roku do kin trafi komedia romantyczna "Narzeczony na niby" w reżyserii Bartka Prokopowicza. W rolach występują m.in: Piotr Stramowski i Julia Kamińska. Producentem filmu jest Telewizja Polsat.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„The story of my life 2” od 26 października w Polsacie (wideo)
183 00:00:30.0

„The story of my life 2” od 26 października w Polsacie (wideo)

W piątek, 26 października 2018 roku Polsat rozpocznie emisję drugiej edycji talk-show „The story of my life” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Wśród uczestników programu znalazły się takie pary jak m.in. Michał i Dominika Wiśniewscy czy Sławomir i Kajra. Jako pierwsi prezentujemy oficjalny zwiastun oraz fotogalerię produkcji.

Bogdan Rymanowski i Dorota Gawryluk w "Wydarzeniach" Polsatu
113 00:00:43.6

Bogdan Rymanowski i Dorota Gawryluk w "Wydarzeniach" Polsatu

Spot reklamujący odświeżoną wersję "Wydarzeń" w Polsacie oraz "Wydarzeń i opinii" w Polsat News. Programy będzie prowadził m.in. Bogdan Rymanowski

"Całe szczęście" - komedia romantyczna TVN (materiał z planu filmowego)
88 2 0 00:01:33.0

"Całe szczęście" - komedia romantyczna TVN (materiał z planu filmowego)

Film opowiada o Robercie, muzyka z orkiestry symfonicznej, który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa. W jego życie niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta. Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie "sportowego trybu życia". Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania i klasówki z matematyki syna.

Reżyserem jest Tomasz Konecki. W obsadzie znaleźli się: Roma Gąsiorowska, Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska, Joanna Liszowska, Tomasz Sapryk, Joachim Lamża i Izabela Dąbrowska.

TAGI

bank biedronka cannes lions dzieci eurobank internet kampania spoleczna kampania społeczna kosmetyki kredyt lidl mBank napoj Orange piwo PKO BP Play Plus polsat samsung serce i rozum Szymon Majewski t-mobile telefonia komorkowa tvn tvp Tymbark ubezpieczenia zdrowie zywnosc