Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Kategorie WirtualneMedia TV

Jesień 2017 w TVN - imprezowy spot

3775 5 2 00:01:00.0

Opublikowany: 02-08-2017

Spot w imprezowej stylistyce promujący jesienną ramówkę TVN.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

"Całe szczęście" - komedia romantyczna TVN (materiał z planu)
36 00:01:27.0

"Całe szczęście" - komedia romantyczna TVN (materiał z planu)

Film opowiada o Robercie, muzyka z orkiestry symfonicznej, który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa. W jego życie niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta. Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie "sportowego trybu życia". Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania i klasówki z matematyki syna.

Reżyserem jest Tomasz Konecki. W obsadzie znaleźli się: Roma Gąsiorowska, Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska, Joanna Liszowska, Tomasz Sapryk, Joachim Lamża i Izabela Dąbrowska.

"Miłość jest wszystkim" - komedia romantyczna TVN (zwiastun)
44 00:01:00.6

"Miłość jest wszystkim" - komedia romantyczna TVN (zwiastun)

Film ma być lekką komedią, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do świąt. W rolach głównych - obok Olafa Lubaszenko - wystąpią: Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz i Joanna Balas.

"Zimna gra" - nowy film sensacyjny TVN (trailer)
45 00:01:03.7

"Zimna gra" - nowy film sensacyjny TVN (trailer)

Lata 60., amerykański sen zamienia się w koszmar, radzieckie wojska płyną w stronę Kuby, Chruszczow grozi atakiem nuklearnym. Napięcie między USA a ZSRR sięga zenitu. W Warszawie do szachowej rozgrywki przygotowuje się dwóch graczy: Amerykanin i Rosjanin. Nie będzie to zwykły mecz. Co wydarzy się podczas tego spotkania? Kto okaże się prawdziwym zwycięzcą? Jedno jest pewne: Joshua Mansky (William Hurt) rozegra pojedynek, w którym stawką jest ratowanie ludzkości przed nuklearną zagładą.

TAGI

bank biedronka cannes lions dzieci eurobank internet kampania spoleczna kampania społeczna kosmetyki kredyt lidl mBank napoj Orange piwo PKO BP Play Plus polsat samsung serce i rozum Szymon Majewski t-mobile telefonia komorkowa tvn tvp Tymbark ubezpieczenia zdrowie zywnosc