Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Kategorie WirtualneMedia TV

Grupa Boryszew stawia na Rosję

578 0 0 00:02:24.5

Opublikowany: 18-02-2013

Grupa Boryszew po okresie restrukturyzacji stawia na rozwój. Spółka zajmująca się m.in. produkcją części dla branży motoryzacyjnej głównie dla zwiększającego sprzedaż koncernu Volkswagen Audi, zdobywa kolejnych klientów, buduje fabrykę w Rosji i nie wyklucza ekspansji w Ameryce Północnej. Boryszew jest zainteresowany również innymi rynkami, m.in. indyjskim i chińskim.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Od października startuje MotorTrend w Polsce. Ambasadorem Patryk Mikiciuk
455 0 1 00:00:38.5

Od października startuje MotorTrend w Polsce. Ambasadorem Patryk Mikiciuk

W październiku br. swoją działalność w Polsce rozpocznie amerykański serwis MotorTrend. Programy i treści o tematyce motoryzacyjnej będą dostępne w ofercie Player.pl (TVN Discovery Polska). - MotorTrend na tym pierwszym etapie rozwoju będzie kolekcją w Playerze, takim subserwisem. Powstanie w oparciu o treści MotorTrend, największego brandu motoryzacyjnego w Ameryce, który jest od kilku lat częścią Grupy Discovery - tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl Piotr Korycki, prezes TVN Discovery Polska.

Gomułka: Górnictwo w najbliższych latach może wymagać nawet 5 mld złotych pomocy publicznej
358 00:01:49.1

Gomułka: Górnictwo w najbliższych latach może wymagać nawet 5 mld złotych pomocy publicznej

Tegoroczne wydatki na restrukturyzację polskiego sektora górnictwa węgla kamiennego mają wynieść 900 mln złotych – przewiduje ustawa budżetowa. Zdaniem prof. Stanisława Gomułki z Business Centre Club to zbyt mała kwota, a rząd mógłby na ten cel przeznaczyć nawet 3 mld zł i to bez uszczerbku dla finansów publicznych. Jak zaznacza ekonomista problemem jest jednak unijne prawo, które zakazuje udzielania pomocy publicznej na tak dużą skalę.

Na umowie między UE a USA straci przemysł energochłonny
383 00:02:11.0

Na umowie między UE a USA straci przemysł energochłonny

Motoryzacja, branża farmaceutyczna i przemysł rolniczy – to polskie branże, które mogą skorzystać na umowie o wolnym handlu między UE a USA. W dużej mierze zależy to od tego, jak szybko firmy dostosują się do wymagań amerykańskiego rynku. Więcej wątpliwości mają przedstawiciele przemysłu energochłonnego, m.in. zakłady chemiczne. – Konieczne będzie podjęcie decyzji, czy takim sektorom należy udzielić wsparcia, czy ostrzec je i skłonić do przyspieszonej restrukturyzacji – mówi Adam Orzechowski z Ministerstwa Gospodarki.

TAGI

bank biedronka cannes lions dzieci eurobank internet kampania spoleczna kampania społeczna kosmetyki kredyt lidl mBank napoj Orange piwo PKO BP Play Plus polsat samsung serce i rozum Szymon Majewski t-mobile telefonia komorkowa tvn tvp Tymbark ubezpieczenia zdrowie zywnosc