Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Kategorie WirtualneMedia TV

Facebook testuje reklamy w AR

173 0 0 00:00:14.3

Opublikowany: 10-07-2018

Facebook rozpoczął testy nowego formatu reklamowego wykorzystującego technologię rozszerzonej rzeczywistości (AR). Pozwoli ona użytkownikom między innymi wypróbować konkretne produkty w wirtualnym środowisku, a pierwszą marką która stosuje nowy format jest producent okularów Michael Kors. Facebook rozszerzył też globalnie w należącym do niego Instagramie funkcję ułatwiającą użytkownikom dokonywanie zakupów w sekcji Stories.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Facebook zapowiada nowe sposoby walki z fake newsami
220 00:11:47.3

Facebook zapowiada nowe sposoby walki z fake newsami

Facebook zapowiada rozszerzenie współpracy z organizacjami weryfikującymi informacje w kolejnych krajach i usprawnienie mechanizmów sztucznej inteligencji w rozpoznawaniu fake newsów. Większość tych metod nie zostanie na razie zastosowana w Polsce.

Facebook inwestuje w Polsce. Otwiera centrum dialogu i szkoleń z kompetencji cyfrowych
156 00:02:14.9

Facebook inwestuje w Polsce. Otwiera centrum dialogu i szkoleń z kompetencji cyfrowych

Przestrzeń to nowo otwarte warszawskie centrum Facebooka nastawione na wspieranie społeczności. Ma być miejscem publicznej debaty i budowania więzi. Będą w nim także organizowane szkolenia i warsztaty, między innymi dotyczące cyfrowych kompetencji oraz świadomego odbioru mediów i treści w internecie. Przestrzeń będzie też otwarta dla przedsiębiorców, małych i średnich firm. To pierwszy taki ośrodek Facebooka w Europie, który ma dowodzić kluczowego znaczenia Polski dla społecznościowego giganta.

Facebook w Polsce od ponad dziesiąciu lat
137 00:02:22.6

Facebook w Polsce od ponad dziesiąciu lat

Dokładnie 10 lat temu pojawiła się polska wersja językowa Facebooka, niezmiennie najpopularniejszego serwisu społecznościowego na świecie. W Polsce platforma ma już ponad 16 mln aktywnych użytkowników. Z możliwości Facebooka chętnie korzystają też firmy – dzięki rozbudowanym opcjom reklamowym jest to jeden z najbardziej wszechstronnych typów reklamy. Dlatego użytkownicy mogą się spodziewać, że Facebook będzie wkraczać w kolejne sfery ich życia. Konkurencji z jego strony powinny się obawiać polskie serwisy aukcyjne czy służące do zamawiania jedzenia online.

TAGI

bank biedronka cannes lions dzieci eurobank internet kampania spoleczna kampania społeczna kosmetyki kredyt lidl mBank napoj Orange piwo PKO BP Play Plus polsat samsung serce i rozum Szymon Majewski t-mobile telefonia komorkowa tvn tvp Tymbark ubezpieczenia zdrowie zywnosc