Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Kategorie WirtualneMedia TV

Dobra konunktura dla producentów warzyw i trzody chlewnej. W gorszej sytuacji producenci zbóż

319 0 0 00:02:22.2

Opublikowany: 22-10-2013

Długa zima i upalne lato przysporzyły problemów rolnikom. Jednak zdaniem ekspertów nie wszyscy mają powody do narzekań – poprawiła się sytuacja hodowców trzody chlewnej i producentów warzyw. W dobrej sytuacji są przede wszystkim właściciele dużych gospodarstw, którzy umieją wykorzystać efekt skali. Wiele też zależy od specjalizacji danego gospodarstwa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Rozstrzygnięcie wyborów, także na korzyść PiS-u, może przynieść wzrosty na giełdzie
326 00:02:33.7

Rozstrzygnięcie wyborów, także na korzyść PiS-u, może przynieść wzrosty na giełdzie

Koniec niepewności związanej z huśtawką nastrojów wyborczych może przysłużyć się polskiej giełdzie. Zdaniem Adriana Apanela, zarządzającego z MM Prime TFI, dzisiejsze niskie ceny akcji uwzględniają już ewentualne zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych. Po głosowaniu najbardziej przecenione akcje mogą podrożeć, ponieważ prawdopodobnie nie wszystkie obietnice będące postrachem rynku zostaną wprowadzone w życie.

W Polsce działa już prawie 60 mln kart SIM. Zaostrza się walka o klienta na rynku telekomunikacyjnym
408 00:02:30.7

W Polsce działa już prawie 60 mln kart SIM. Zaostrza się walka o klienta na rynku telekomunikacyjnym

W Polsce działa już prawie 60 mln kart SIM, ale o klientów konkuruje stosunkowo duża liczba operatorów. Z tego powodu cenniki ofert już od dłuższego czasu znajdują się pod presją. Telekomy starają się przyciągnąć klientów nie tylko ceną, lecz także dodatkowymi usługami. Sprzedaż w pakiecie wzmacnia lojalność klientów. Coraz więcej osób i firm decyduje się na nieograniczone oferty w ramach stałej opłaty miesięcznej.

Rutyna na wsi rani i zabija - spot z manekinami
1437 00:00:30.0

Rutyna na wsi rani i zabija - spot z manekinami

Tegoroczna kampania "Szanuj życie! Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym" jest oparta na haśle „Rutyna na wsi rani i zabija” mającym przypominać o tym, że niedostateczna koncentracja uwagi podczas pracy ze zwierzętami, wykonywanie czynności rutynowo - niejednokrotnie prowadzi do tragedii.

TAGI

bank biedronka cannes lions dzieci eurobank internet kampania spoleczna kampania społeczna kosmetyki kredyt lidl mBank napoj Orange piwo PKO BP Play Plus polsat samsung serce i rozum Szymon Majewski t-mobile telefonia komorkowa tvn tvp Tymbark ubezpieczenia zdrowie zywnosc