Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Kategorie WirtualneMedia TV

Cyfrowa rewolucja zmieni rolę dziennikarzy. W relacjonowaniu faktów zastąpią ich roboty

588 0 0 00:02:41.4

Opublikowany: 06-06-2017

Rynek medialny przechodzi fazę rewolucji. Wpływają na to nowe technologie, cyfryzacja, internet i media społecznościowe. Zmieniają się też oczekiwania czytelników. Media muszą zdefiniować swoją rolę i określić, jakie treści chcą tworzyć oraz kim jest grupa odbiorców, aby mogły przetrwać. Wraz z mediami zmienią się też zadania dziennikarzy, których rolą stanie się interpretowanie, a nie podawanie faktów. W tym zastąpią ich roboty.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Credit Agricole reklamuje kredyt z „oprocentowaniem niższym nawet o 30 proc. dla przenoszących”
226 00:00:30.0

Credit Agricole reklamuje kredyt z „oprocentowaniem niższym nawet o 30 proc. dla przenoszących”

W radiu i na outdoorze rozpoczęła się kampania reklamowa kredytu gotówkowego oferowanego przez bank Credit Agricole. Przygotowały ją agencja reklamowa Just i dom mediowy Arena Media.

Tydzień luksusowej świeżości” w reklamie Lenor Parfumelle
618 00:00:20.0

Tydzień luksusowej świeżości” w reklamie Lenor Parfumelle

Trwa kampania płynu do płukania tkanin Lenor Parfumelle (produkowanego przez Procter & Gamble) reklamująca jego nowy wariant - Innocent. Akcję przygotowały firmy Grey Warszawa, Tango Production, MLP i Mediacom.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 2015
646 00:00:40.0

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 2015

6 marca o 20.00 w Polsacie pierwsza odsłona wiosennej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Na widzów czeka 11 tygodni doskonałej rozrywki i ciekawej rywalizacji w zupełnie nowym towarzystwie gwiazd. W tej edycji wystąpią: wokalistka Tatiana Okupnik, aktorka, prawdziwa diva polskiego kina - Ewa Kasprzyk, utytułowany windsurfingowiec wielokrotny mistrz świat i Europy Wojciech Brzozowski, bokser Marcin Najman, kucharz, prowadzący i juror „TOP Chefa” - Grzegorz Łapanowski, wokalista i dziennikarz w jednym - Norbi, aktorzy Łukasz Garlicki oraz Krzysztof Wieszczek, aktorka, wokalistka i modowy ekspert - Ada Fijał, aktorka, która nie boi się tańca –Julia Pogrebińska, znana zarówno w Polsce jak i.. w Norwegii aktorka Sylwia Juszczak – Arnesen oraz modelka Giorgio Armani, Gucci, Chanel, Yves Saint Laurenta, Christiana Diora, Marc Jacobs - Kamila Szczawińska.

TAGI

bank biedronka cannes lions dzieci eurobank internet kampania spoleczna kampania społeczna kosmetyki kredyt lidl mBank napoj Orange piwo PKO BP Play Plus polsat samsung serce i rozum Szymon Majewski t-mobile telefonia komorkowa tvn tvp Tymbark ubezpieczenia zdrowie zywnosc